Informacje

 1. Gwiazdy Betlejemskie już z kolorami!

  Gwiazdy Betlejemskie już z kolorami!

  Część naszych Gwiazd Betlejemskich już z kolorami. Jak widać na jednej z fotografii rośliny zaczęły już znikać ze szklarni...

  W sprawie zakupów hurtowych prosimy o kontakt: handel@plantpol.com.pl. Sprzedaż detaliczna w marketach i u naszych partnerów: 

  Czytaj więcej »
 2. Poinsecja, czyli Gwiazda Betlejemska

  Poinsecja, czyli Gwiazda Betlejemska

  Poinsecja, nazywana też Wilczomleczem, albo Gwiazdą Betlejemską. Naturalnie Poinsecje występują  m.in. na obszarze Ameryki Środkowej. Natuarlnie jako krzewy, albo wątłę drzewka, które sięgają nawet do 3-metrów wysokości. Poinsecja ma duże zimozielone liście, które w częsci są kolorowo zabarwiobne. Jej maleńkie kwiatki zebrane w bukiet na końcu pędu otacza kryza barwnych przylistków., Kolorowe przylistki poinsecji stały się tradycyjną dekoracją świąt Bożego Narodzenia. W okresie zimowym Poinsecje to gwiaz

  Czytaj więcej »
 3. Nasze stoisko najatrakcyjniejsze - podsumowanie wystawy ZTŻ!

  Nasze stoisko najatrakcyjniejsze - podsumowanie wystawy ZTŻ!

  Za nami Międzynarodowa Wystawa ZIELEŃ TO ŻYCIE. Czas na mini podumowanie.  Przede wszystkim dziękujemy serdecznie naszym przyszłym i obecnym Klientom za udział w seminarium dla producentów roślin oraz firm projektujących i zakładających tereny zielone. Równie serdecznie dziękujemy za duże zainteresowanie naszą ofertą roślinną i tak liczne odwiedzanie naszego stoiska. Przy okazji miło nam poinformować, że otrzymaliśmy ZŁOTY WAWRZYN w konkursie na NAJATRAKCYJNIEJSZE STOISKO. 

  To nie jedyna nagroda przywieziona przez Plantpol z wystawy. Piękna Hortensja, którą jako jedni z 10 wybranych europe

  Czytaj więcej »
 4. Kolejny sukces Hortensji RUNAWAY BRIDE®

  Kolejny sukces Hortensji RUNAWAY BRIDE®

  Podczas otwarcia wystawy „Zieleń to Życie”, 6 września 2018 roku zgłoszona przez nas do KONKURSU ROŚLIN NOWOŚCI hortensja RUNAWAY BRIDE (uciekająca panna młoda) otrzymała WYRÓŻNIENIE DZIENNIKARZY. Tak zdecydowali redaktorzy krajowych i zagranicznych magazynów ogrodniczych. Zarówno branżowych, jak i hobbistycznych. Wybór został dokonany w głosowaniu mailowym, przeprowadzonym w dniach 6-21 sierpnia 2018 roku.

  Czytaj więcej »
 5. ZIELEŃ TO ŻYCIE

  Serdecznie zapraszamy na Międzynarodową Wystawą ZIELEŃ TO ŻYCIE! Od jutra do soboty (6 – 8 września 2018 roku) na terenie EXPO XXI (Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14). Czekamy na Państwa kolekcja atrakcyjnych, poszukiwanych na rynku roślin, przy stoisku numer 55, w hali nr 3. Zaprezentujemy wiele nowości! Szczególnie polecamy seminarium dla producentów roślin oraz firm projektujących i zakładających tereny zielone. Jest to ciekawa inicjatywa liderów branży ogrodniczej, dostarczających materiały wyjściowe roślin ozdobnych, występujących pod wspólnym szyldem Horti Flower Show. Seminarium odbędzie się 6 września 2018, pomiędzy godziną 11.00, a 14.30, w sali konferencyjnej C1 (I piętro w XXI EXPO Warszawa) Więcej o wystawie: https://www.zielentozycie.pl/index.php/pl

  Czytaj więcej »
 6. Fundusze Europejskie - Inteligentny Rozwój

   Fundusze Europejskie - Inteligentny Rozwój

  Cele projektu:
  Głównym celem projektu będzie przeformułowanie procesu współpracy z klientem i zarazem sumaryczne skrócenie procesu produkcyjnego roślin rabatowych.

  Planowane efekty:
  Przedmiotem niniejszego projektu jest opracowanie innowacyjnej technologii produkcji materiału ogrodniczego w postaci SUPERSADZONKI.

  Wartość projektu:
  6 429 482.05zł

  Wkład Funduszy Europejskich:
  4 663 747.05zł

  Czytaj więcej »
 7. Technologie Uprawy

  ARGYRANTHEMUM i BACOPA.doc
  BANANOWIEC i BUDDLEJA.doc
  BEGONIA SOLENIA i inne BEGONIE.doc
  BIDENS i BRACTEANTHA.doc
  CALIBRACHOA MB I SB i CALOCEPHALUS.doc
  chrysocephalum + Tagetes.doc
  CLEOME i COLEUS.doc
  COSMOS.doc
  Czytaj więcej »
 8. Zapytanie ofertowe nr 3/2018

  Wykonanie fundamentów i montaż konstrukcji zgodnie z Zapytaniem oraz Załącznikami nr. 4a i 4b.

  Pobierz:
  Zapytanie 3_2018.pdf
  ZALACZNIK NR 4a.pdf
  ZALACZNIK NR 4b.pdf

  Czytaj więcej »
 9. Zapytanie ofertowe nr 2/2018

  Wykonanie niwelacji terenu zgodnie z Zapytaniem oraz Załącznikiem nr. 3.

  Pobierz:

  Czytaj więcej »
 10. Zapytanie ofertowe nr 1/2018

  Wykonanie i dostarczenie konstrukcji stalowo aluminiowej szklarni typu Venlo zgodnie z załącznikiem nr. 4.

  Pobierz:

  Czytaj więcej »
Strona