PROVEN WINNERS

Rośliny Proven Winners® to bogata kolekcja kwiatów, doskonała do tworzenia pięknych roślinnych dekoracji w pojemnikach, skrzynkach balkonowych, wiszących koszach, a także na rabatach. PW dostarcza rośliny najwyższej jakości doskonałe do twojego ogrodu, na balkon czy na taras. To także nowe innowacyjne pomysły wykorzystania dobrze znanych już kwiatów i roślin. Dzięki inspirującym kompozycjom w łatwy sposób można zmienić wygląd miejsca, gdzie spędzamy nasz ulubiony czas wolny. Listę punktów sprzedających rośliny znajdą Państwo w dziale Gdzie Kupić Rośliny.

Wszystkie odmiany oferowane w ramach marki Proven Winners® są przetestowane w różnorodnych warunkach klimatycznych Europy oraz Świata. To dzięki temu dostarczamy to, co najlepsze w świecie kwitnących roślin balkonowych i ogrodowych. Znak PW stał się już gwarancją wysokiej jakości i zdrowotności roślin, które wyróżniają się spośród innych:

  • Ciekawymi, żywymi kolorami kwiatów
  • Intensywnym kwitnieniem
  • Kwitnieniem przez cały sezon
  • Łatwością uprawy i pielęgnacjiProven Winners® to światowa organizacja marketingowa wiodących producentów roślin. Współpracuje ona z najlepszymi niezależnymi hodowcami z całego świata, a dzięki temu produkuje i wprowadza na kwiaciarskie rynki wyselekcjonowane, nowe rośliny.Firma Plantpol jest współzałożycielem i jedynym Polskim partnerem grupy marketingowej w Europie - Proven Winners® Europe. W ramach tego członkostwa współpracujemy z PW w Ameryce Północnej, RPA, Japonii oraz Australii. Aktywnie uczestniczymy w programie selekcji, testów i oceny przydatności kilkuset odmian sprowadzanych corocznie ze wszystkich części naszego globu. Gwarantuje to dostęp do nowości, profesjonalne utrzymanie mateczników, produkcję sadzonek w najlepszych warunkach higieny oraz optimum technologii. Efektem tych prac jest wysoka zdrowotność i dobra jakość naszych roślin oferowanych na polskim rynku.

Ushio Sakazaki – jeden z najbardziej znanych hodowców roślin, twórca Surfinii, Superbells oraz wielu petunii kaskadowych.