Begonia rabatowa

Begonia Cottage: Nowa seria begonii silnie rosnących, mocno krzewiących się o atrakcyjnych kwiatach w pięknych barwach, kwitnąca obficie przez całe lato. Polecana do donic i wiszących koszy.

Begonia Doble: Wspaniała seria begonii stale kwitnącej o pełnych kwiatach polskiej hodowli W. Legutko. Namnażana wegetatywnie, niezwykle odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne seria o średnim wzroście. Cechuje się dobrym wyrównaniem odmian oraz doskonałym krzewieniem. Rośliny zaczynają kwitnąć bardzo wcześnie i znacznie obficiej w porównaniu z innymi tego typu begoniami. Dobre do sadzenia w gruncie, na rabatach ogrodowych i miejskich, a także w pojemnikach. Polecamy!

Begonia Solenia: Jedyna tego typu seria begonii na naszym rodzimym rynku. Warta polecenia ze względu na bardzo obfite kwitnienie od wiosny do późnej jesieni. Cechuje się dużą odpornością na mączniaka i niesprzyjające warunki atmosferyczne. Odmiany tej serii charakteryzują się zwartym, wzniesionym lub półzwisającym pokrojem, dużymi, efektownymi kwiatami, lśniącym ulistnieniem. Dobrze rosną w słońcu i w glebie o większej wilgotności w porównaniu z innymi begoniami. Polecane do skrzynek balkonowych, a także stojących pojemników na balkony i tarasy.

Produkty 28

na stronę
Ustaw kierunek malejący