Rodzina sprawdzonych i docenianych przez ogrodników nawozów PLANTON, powiększyła się o trzy nowości! Teraz również zasilający rośliny Wieloletnie (W), czyli byliny, do Lawend (L) oraz róż (R).  

Nasze nowoczesne, specjalistyczne, wieloskładnikowe o dużej zawartości łatwo przyswajalnych mikroelementów i całkowicie rozpuszczalne nawozy znajdziecie m.in. we współpracującycmi z nami centrach ogrodniczych i marketach.

  • (W) Przeznaczony do zasilania wszystkich bylin – kwitnących, a także ozdobnych z liści. Duża ilość potasu zapewnia obfite i długotrwałe kwitnienie oraz intensywne wybarwienie kwiatów, a pozostałe składniki gwarantują prawidłowy wzrost roślin. Jest to nowoczesny, specjalistyczny nawóz, całkowicie rozpuszczalny w wodzie, o dużej zawartości łatwo przyswajalnych mikroelementów. Jest mocno skoncentrowany, co gwarantuje jego bardzo wysoką wydajność. Nawóz rozpuszczalny PLANTON® W produkowany jest w opakowaniu 200 gram

  • (L) Wieloskładnikowy nawóz przeznaczony do zasilania lawendy. Polecany również do zasilania kompozycji lawendy z innymi roślinami. Zapewnia szybki wzrost w początkowej fazie rozwoju roślin, intensywne wybarwienie kwiatów i obfite kwitnienie.Jest to nowoczesny, specjalistyczny nawóz, całkowicie rozpuszczalny w wodzie, o dużej zawartości łatwo przyswajalnych mikroelementów. Jest mocno skoncentrowany, co gwarantuje jego bardzo wysoką wydajność. Nawóz rozpuszczalny PLANTON® L produkowany jest w opakowaniu 200 gram

  • (R) Wieloskładnikowy nawóz przeznaczony do zasilania wszystkich rodzajów róż. Zapewnia prawidłowy wzrost, intensywne wybarwienie kwiatów i obfite kwitnienie. Jest to nowoczesny, specjalistyczny nawóz, całkowicie rozpuszczalny w wodzie, o dużej zawartości łatwo przyswajalnych mikroelementów. Jest mocno skoncentrowany, co gwarantuje jego bardzo wysoką wydajność. Nawóz rozpuszczalny PLANTON® R produkowany jest w opakowaniu 200 gram.