Dni otwarte 2019 (FOTORELACJA)
DNI OTWARTE 2019 - za nami!

Z końcem czerwca 2019 roku otworzyliśmy swoje podwoje. Zaprosiliśmy firmy z branży ogrodniczej, ogrodników, a także wszystkich miłośników roślin do zwiedzenia wystawy i ogrodu pokazowego.

Pokazaliśmy w różnych inspirujących aranżacjach i kompozycjach rośliny balkonowo-rabatowe. Dzięki dobrej współpracy z liczącymi się ośrodkami hodowli roślin i przynależności do międzynarodowej organizacji marketingowej Proven Winners, mamy dostęp do wielu światowych nowości roślinnych, które z przyjmnością zaprezentowaliśmy odzwiedzającym. Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się hortensja Runaway Bride Nagrodzona wieloma prestiżowymi nagrodami na międzynarodowych wystawach, całkowicie nowa hortensja – „uciekająca panna młoda”, który zakwita nie tylko z pąków wierzchołkowych, ale także wzdłuż bocznych, łukowato wygiętych pędów tworząc girlandy białych kwiatów. Wśród kilkudziesięciu nowych roślin znalazła się powstała ze skrzyżowania Petunii kaskadowych i Calibrachoa -seria Beautical. Bordeaux, Carmel Yelow, Cinnamon, French Vanilia, Sunray... Prezentowały się wspaniale posadzone zarówno w dużych donicach, wiszących koszach jak i na ogrodowych rabatach.

Zaprezentowaliśmy również szeroki asortyment bylin, traw ozdobnych i ziół. Przedstawiliśmy bogatą kolekcję liściastych krzewów ozdobnych. Dodatkowo zaprosiliśmy na wykłady i seminaria, które były ciekawą propozycją poszerzenia wiedzy na temat ogrodniczych trendów oraz pielęgnacji i ochrony roślin.

W trakcie trwania wystawy ponad 40 firm zaopatrujących ogrodnictwo w środki produkcji zaprezentowało swoje wyroby.  

Wystawę Dni Otwarte Firmy Plantpol odwiedziło ponad 1500 osób z branży ogrodniczej i około 400 hobbystów.

Dziękujemy za odwiedziny!